• Ново
Уникатни поволни цени на женските цврсти патенти со петици на глуждот
zoom_in

Уникатни поволни цени на женските цврсти патенти со петици на глуждот

DEN 0.67

Износ
check Во продавницата.

Дајте изјава со овие чизми за глуждот. Со вклопување во стрии, блок-потпетици и половина посочени прсти, овие ќе ве натераат да излезете надвор од куќата со доверба и стил. Тим со црни панталони и блуза за тој впечатлив ефект на работа. Ве молиме, проверете ја табелата за мерење на големината пред да нарачате. Големина на графиконот (во инчи) Големина на САД пети до пети - Висина на потпетицата висина на вратилото5.5 - 8 3/4 - 3 - 5 1/86 - - 9 - 3 - 5 1/87 9 1/4 3 - 5 1/88 9 5/8 - 3 5 1/89 - 10 - - 3 5 1/810 - 10 1/4 3 5 1/8 Единствени поволни цени на женски цврсти странични патенти со пета на глуждот на глуждот ВАМП : Фаукс велур; Outsole : TPR; Пета : Абс. Страна поштенски. Чунки пета. Полу-точка пети. Чизми на глуждот. Висина на пета : 3 инчи (7,5 см). Висина на вратилото : 5 1/8 инчи (15 см).

Им се допаѓа и на купувачите..