• Ново
Collectionенска колекција на списанија мег широко теле колено високо чизма камена камена фау -велур м
zoom_in

Collectionенска колекција на списанија мег широко теле колено високо чизма камена камена фау -велур м

DEN 2.67

Износ
check Во продавницата.

Елегантен и стилски, мега-колекцијата на колекцијата со мег со високиот чизми на коленото е на секој избор на мода. Овој класичен чизми за ладно време е завршено со сложени ткаени детали од внатрешноста што додава шармантен допир на оваа силуета. Внатрешниот патент овозможува лесен влез за погодност за носење, а постепената манжет ги одржува нозете на леснотија. Феации и придобивки од ткаени детали за детали во рамките на потпетицата со потпетици на потпетици : 1 1/4-инчи. Тип на пета : наредени. Висина на платформата : 1/2-инчен. Висина на вратилото : 13 1/2 инчи. Обем на теле : 15 1/2 инчи. Врвен обем : 16 инчи. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Внатре во поштенски патент. Стил на пети : круг. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : Фаукс велур. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да варираат малку по големина . чизми. Секојдневен.

Им се допаѓа и на купувачите..