• Ново
Дух, женска прашка подигање на прерии
zoom_in

Дух, женска прашка подигање на прерии

DEN 799.84

Износ
check Во продавницата.

Овој багажник е сигурно дека ќе стане ваш пад и зимски бути со солидна надворешна плоча, стилски детали за тока и внатрешен патент за лесно вклучување и исклучување. Одлично со фармерки или здолништа, ќе барате причини да го носите овој бути секој ден. Страничен патент со детали за широки токи. Power Path Footbed Desighn со отстранлив стапало. Засилена поддршка од лак. Не обележување на надворешната страна и отпорна на лизгање.

Им се допаѓа и на купувачите..