• Ново
Женска Колекција На Патувања Анеил Екстра Широк Теле Колено Висок Лак За Подигање Леопард Фау Велур М
zoom_in

Женска Колекција На Патувања Анеил Екстра Широк Теле Колено Висок Лак За Подигање Леопард Фау Велур М

DEN 472.48

Износ
check Во продавницата.

Подигнете го вашиот изглед и стил со Колекцијата Патување Анеил Екстра Широк Подигање На Коленото На Коленото. Совршен за секоја случајна пригода, оваа слаба чизма има внатрешен патент и екстра широко теле за лесна удобност при лизгање.Карактеристики и Придобивкивнатре ПАТЕНТПОДРЕДЕНА влошкасинтетички НАДВОРЕШЕН ѓон ПАТУВАЊЕ КОЛЕКЦИЈА. Чизми. Повик. Материјал : ВЕШТАЧКИ. Боја : Кафеава. Подигање. Слаби Подигање. Страна Повлечете Јазичиња. Удобност. Поштенски. 15. Висина На Петицата : 3. Тип На Пета : Блок.

Им се допаѓа и на купувачите..