• Ново
Collectionе се соберат женски жени Лелани Тру удобна пена наредени потпетици колена високи чизми
zoom_in

Collectionе се соберат женски жени Лелани Тру удобна пена наредени потпетици колена високи чизми

DEN 640.00

Износ
check Во продавницата.

Освежете ја колекцијата за подигање со колекцијата Lelanni By Journee. Овој чизми за мешавина и привлечен бадем-пети има мека веганска кожа и внатрешен патент за леснотија на пристап. Пета со низок блок, спарена со удобна пена од 4 мм Tru ™ insole нуди совршена количина на перница на вашиот чекор, а деталите за каишот го вршат изгледот. Во колекцијата Journee, нашите стилови на подигање ќе ја имаат вашата облека да изгледа дури и подобро од порано. Тие ќе ви го дадат тој завршен допир што ќе ја има вашата облека да изгледа директно од списание. Висина на пета : 1 1/2-инчен. Тип на пета : наредени. Висина на платформата : рамен инч. Висина на вратилото : 14 инчи. Обем на теле : 15 инчи. Врвен обем : 15 инчи. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Внатре во поштенски патент. Стил на пети : бадем. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да варираат малку по големина . чизми. Секојдневен.

Им се допаѓа и на купувачите..