• Ново
Уникатни поволни цени за женски пети од пети со петици со потпетици со потпетици
zoom_in

Уникатни поволни цени за женски пети од пети со петици со потпетици со потпетици

DEN 2.00

Износ
check Во продавницата.

Овие чизми на глуждот во велур со црна, жолта боја и карирани, покриени потпетици и кожа од надворешната страна. Класичниот дизајн на блок -потпетицата му дава безвременски додаток на овие вивински чизми. Забележете дека бојата може да варира малку според поставките на мониторот. Ве молиме, проверете ја табелата за мерење на големината пред да нарачате. Големина на табелата (во инчи) Големина на САД - Големина на Велика Британија големина на ЕУ - петица до пети висина на потпетицата - Висина на платформата5. 5 - 3.5 35 8 5/6 3 8/9 - 3/56 4 - 36 9 - 3 8/9 3/57 5 - 37 9 3/8 - 3 8 /9-3/57.55.5.-3838 9 1/2 - 3 8/9 - - 3/58,5 - 6.5 39 9 5/ 6 - 3 8/9 3/59 - - 7 - 40 10 - 3 8/9 3/510 8- - 41 10 1/3 - 3 8/ 9; Аутсала : гума; Пета : Абс. Чизми на глуждот. Блок пета. Чунки чизми со потпетици. Затворање на поштенски патенти. Висина на пета : 3 8/9 инчи. Висина на платформата : 3/5 инчи. Чизми со високи потпетици, боја со црна, жолта, карирана, пресечен дизајн.

Им се допаѓа и на купувачите..