• Ново
Женски Шпанија Ибица Потпетици Чизми
zoom_in

Женски Шпанија Ибица Потпетици Чизми

DEN 621.28

Износ
check Во продавницата.

Гледај мода напред Во Мук лукс® Женски Шпанија Ибица Потпетици Чизми. Овие чизми до глуждот ви овозможуваат да го измешате вашиот стил со забавни дезени и трендовски ѓон додека влошките од мемориска пена работат за да ви бидат удобни во текот на целиот ден. ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : овој производ може да ве изложи на хемикалии за кои Е познато Дека Државата Калифорнија предизвикуваат рак и вродени дефекти или друга репродуктивна штета. За повеќе информации одете на www.P65 Warnings.ca.govn Wipe со влажна крпа за чистење, без белило, поставете рамно за да се исуши. Увезени.н-Издржлив 100% Полиуретан Солен-100% Полиестер Лукс Вештачко Крзно поставата н-100% Полиуретан Горна-100% Полиестер Луксузно Вештачко Крзно Дезолен - Мемориска Пена Инсолен-2,75" Блок Пета - Повеќе Опции За Боја-Женските Цели И Пол Големини 6-11 се повлекуваат. Влошка од мемориска Пена за целодневна удобност. Стил на висина на глуждот.

Им се допаѓа и на купувачите..