• Ново
Чизми За Жени Чизми До Глужд За Жени Со Зашилен Прст Висока Пета Еднобојна Зимска Топла Секојдневна Патент Чевли Во Минималистички Стил
zoom_in

Чизми За Жени Чизми До Глужд За Жени Со Зашилен Прст Висока Пета Еднобојна Зимска Топла Секојдневна Патент Чевли Во Минималистички

DEN 3.33

Износ
check Во продавницата.

OAVQHLG3 B чизми за жени црни чизми борбени чизми женски чизми бота чизми женски чизми црни борбени чизми женски борбени чизми женски чизми чизми женски чизми женски чизми женски чизми борбени чизми за жени женски чизми чизми до глуждот женски чизми чизми до глужд женски чизми високи чизми за жени лесни чизми за мажи чизми за жени продавница на OAVQHLG3 B! Наша цел е да им обезбедиме на дамите модни и квалитетни чевли и ги прави сите среќни опуштени и самоуверени. Големина : 35 САД : 4.5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 3 ЕУ : 35 Должина : 22.5 см/8.86". Големина : 36 САД : 5.5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 3.5 ЕУ : 36 Должина : 23см/9.06". Големина : 37 САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4 ЕУ : 37 Должина : 23,5 см/9,25". Големина : 38 САД : 6.5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4.5 ЕУ : 37.5 Должина : 24см/9.45". Големина : 39 САД : 7 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5 ЕУ : 38 Должина : 24,5 см/9,65". Големина : 40 САД : 7.5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5.5 ЕУ : 39 Должина : 25см/9.84". Големина : 41 САД : 8.5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 6.5 ЕУ : 40 Должина : 25.5 см/10.04". Големина : 42 САД : 9 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 7 ЕУ : 40.5 Должина : 26см/10.24". Големина : 43 САД : 9.5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 7.5 ЕУ : 41 Должина : 26.5 см/10.43".

Им се допаѓа и на купувачите..