• Ново
Единствени поволни цени за женски зашилени патенти за пети на пети на стакло
zoom_in

Единствени поволни цени за женски зашилени патенти за пети на пети на стакло

DEN 639.84

Износ
check Во продавницата.

Овие класични цврсти чизми имаат пети на пети или потпетици на пети или стилоти и се стилски додаток и за работа и за секојдневните денови. Овие класични чизми на глуждот имаат затворање на патент. Забележете дека бојата може да варира малку според поставките на мониторот. Ве молиме, проверете ја табелата за мерење на големината пред да нарачате. Големина на табелата (во инчи) Големина на САД - Големина на ЕУ должина на стапалото - Висина на потпетиците5.5- 35 - 8 3/4 - 3 1/76 36 - 9 - 3 1/77 37,5 9 1/4 - 3 1/78 - - 38,5 9 5/8 3 1/79 40 - 10 - 3 1/710 41 - 10 1/4- 3 1/7 Единствени поволни цени за женски зашилени пети патент Стилето потпетица на глуждот чизми зелени 7 вампи : ПУ; Аутсала : гума; Пета : Абс. Класични чизми на глуждот. Зашилен пети. Стилето пета. Затворање на поштенски патенти. Класични чизми на глуждот.

Им се допаѓа и на купувачите..