• Ново
Патување Колекција Женски Жад Тру Удобност Пена Повлечете Маче Пета Чизми
zoom_in

Патување Колекција Женски Жад Тру Удобност Пена Повлечете Маче Пета Чизми

DEN 2.00

Износ
check Во продавницата.

Стил кој сигурно ќе ги натера сите што ќе ги поминете да направат двојно преземање, чизмите Од Жад По Колекција На Патувања. Оваа чизма со зашилени прсти е дефиниција за елегантна, благодарение на деталите за бод инспирирани од мачиња и чорапи. А 4 мм Tru Удобност poam ® подножјето и растегливата веганска кожа ги прават супер удобни. Во Колекцијата Патување, нашите чизми ќе ви го дадат тој удобен, но стилски изглед, совршен за кога сте во канцеларија до забавно ноќно излегување со девојките. Висина на петицата : 2-инчи. Тип На Пета : Маче Пета . Висина на платформата : Рамен инч. Висина на вратило : 6 инчи. Врвен Обем : 9 инчи. Ширина На Чевли : Средна. Тип на затворање : повлекување. Стил На Пети : Зашилен. Поставата : Ткаенина. Горен Материјал : Веганска Кожа. Надворешен материјал : вештачки. Подножје : 4 ММ Тру Удобност пена. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината. Висина на петицата : 2-инчи. Тип На Пета : Маче Пета . Висина на платформата : Рамен инч. Висина на вратило : 6 инчи. Врвен Обем : 9 инчи. Ширина На Чевли : Средна. Тип на затворање : повлекување. Стил На Пети : Зашилен. Поставата : Ткаенина. Горен Материјал : Веганска Кожа. Надворешен материјал : вештачки. Подножје : 4 ММ Тру Удобност пена. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината. Висина на петицата : 2-инчи. Тип На Пета : Маче Пета . Висина на платформата : Рамен инч. Висина на вратило : 6 инчи. Врвен Обем : 9 инчи. Ширина На Чевли : Средна. Тип на затворање : повлекување. Стил На Пети : Зашилен. Поставата : Ткаенина. Горен Материјал : Веганска Кожа. Надворешен материјал : вештачки. Подножје : 4 ММ Тру Удобност пена. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината.

Им се допаѓа и на купувачите..