• Ново
Collectionе женски женски Кајсон наречена потпетица над чизмите на коленото
zoom_in

Collectionе женски женски Кајсон наречена потпетица над чизмите на коленото

DEN 3.33

Износ
check Во продавницата.

Дозволете му на светот да биде воодушевен од вашите неверојатни модни избори со колекцијата на ournouree kaison над багажникот на коленото. Овие високи чизми за слабини се издигнуваат над колената со подигнати вампири кои создаваат стилски детали, а рангираните бујни високи потпетици го завршуваат дизајнот. Феатурите и придобивките од вампинссајд патент со потпетица на потпетици : 3-инчен. Тип на пета : наредени. Висина на платформата : рамен инч. Висина на вратилото : 24 инчи. Обем на теле : 14 1/2 инчи. Врвен обем : 16 1/2 инчи. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Внатре во поштенски патент. Стил на пети : круг. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : Фаукс велур. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да варираат малку по големина . чизми. Секојдневен.

Им се допаѓа и на купувачите..