• Ново
Bamboo prime- bootie на глуждот во тен
zoom_in

Bamboo prime- bootie на глуждот во тен

DEN 1.33

Износ
check Во продавницата.

Достапно во црна, тен, мока. Оваа симпатична бута за глуждот е совршен основен пад за вашиот плакар. Работи исто толку добро за потопло време како и за постудените месеци што претстојат. Се вклопува во големината дури и со чорапи.75 во блок -пета, работи точно до големината. Синтетичка велур, гумена надворешна плоча.

Им се допаѓа и на купувачите..