• Ново
Ournourneуни колекција женски сиетл блок -потпетици чизми за дожд
zoom_in

Ournourneуни колекција женски сиетл блок -потпетици чизми за дожд

DEN 630.08

Износ
check Во продавницата.

Чекор во барички, снег и прошетка низ дождот во багажникот на дождот во Сиетл од колекцијата на списанија. Овој багажник за дожд од средно теле е совршена количина гума што ви треба во багажникот. Гумениот материјал е флексибилен и само се искачува на средно-калф за шик изглед. Материјалот отпорен на вода и деталите за тока, го комплетираат овој трендовски багажник за дожд. Во колекцијата Journee, нашите стилови на подигање ќе ја имаат вашата облека да изгледа дури и подобро од порано. Тие ќе ви го дадат тој завршен допир што ќе ја има вашата облека да изгледа директно од списание. Висина на пета : 1-инчен. Тип на пета : Блок потпетица. Висина на платформата : 1/2-инчен. Висина на вратилото : 8 1/2 инчи. Врвен обем : 14 инчи. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Повлечете. Стил на пети : круг. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : гума. Материјал од надворешната страна : гума. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да варираат малку по големина . чизми. Дожд.

Им се допаѓа и на купувачите..