• Ново
Luks® Women'sенски Bootion Bootie
zoom_in

Luks® Women'sенски Bootion Bootie

DEN 1.67

Износ
check Во продавницата.

Седнете и опуштете се во чизми за женски преклопници Muk Luks®. Со меки маснотии и табани со пена, овие чизми ќе ги задржат нозете топли и удобни, додека не-лизгачките точки ве одржуваат безбедни на масни подови. Избришете со влажна крпа. Не бели. Сув рамен. Увезени. -100% полиестерски фаукс горен -100% акрилен преклоп -100% полиестерска ласта за стрижење -Non -Skid PVC DOT -ѓон -foam insole -multiple боја опции -S женски големини s/m (5-7), L/xl ( 8-10) Повлечете се. Меки надворешни материјали на Sherpa Sherpa. ПВЦ не -лизгачки дно за дополнителен зафат. Истегнат материјал за лесно вклучување и исклучување.

Им се допаѓа и на купувачите..