• Ново
Brinley Co. Womenенски потпетици со потпетици на велур
zoom_in

Brinley Co. Womenенски потпетици со потпетици на велур

DEN 512.00

Износ
check Во продавницата.

Погледнете шик и ладно во чизми на глуждот од Brinley Co. Овие чизми имаат врвни велур на велур, кои се искачуваат на глуждовите со дизајн од внатре-зип. Малите блок потпетици и тркалезните прсти го комплетираат изгледот на овие разноврсни чизми. Овие модерни чизми прават совршен пар на вашите омилени слаби фармерки за да создадат стил на поставување тренд во текот на целата година. Висина на пета : 1 1/2-инчен. Тип на пета : наредени. Висина на платформата : 1/2-инчен. Висина на вратилото : 3 инчи. Ширина на чевли : Среден. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : Фаукс велур. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Им се допаѓа и на купувачите..