• Ново
Лесни Улични Чизми Доунта
zoom_in

Лесни Улични Чизми Доунта

DEN 3.33

Износ
check Во продавницата.

Не премногу висока, не премногу кратка, Даунта покрај Лесната Улица е вистинската чизма за новата есенска сезона. Ремените впрегнати со метален хардвер даваат секојдневна привлечност. Влошката е подобрена со мека подлога за целодневна удобност. блок пета. поместена влошка. Затворање На Патент.

Им се допаѓа и на купувачите..