• Ново
Фелисија- потпетица на глуждот во голи
zoom_in

Фелисија- потпетица на глуждот во голи

DEN 3.00

Износ
check Во продавницата.

Оваа симпатична потпетица на глуждот е толку разноврсна. Исто така е совршена боја да се оди со сè, а бујната пета го прави удобно да се носи цел ден. Бидете свесни дека иако работи точно до големината, ако имате пошироко стапало, се препорачува да одите половина од големината заради ситната пети. 4 Во блок -потпетица, работи точно до големината. Синтетичка велур, гумена надворешна плоча.

Им се допаѓа и на купувачите..