• Ново
Бринли Ко.
zoom_in

Бринли Ко.

DEN 1.33

Износ
check Во продавницата.

Покажете ги стилските обувки во цветни чизми на глуждот од страна на Brinley Co. Овие чизми имаат горе на ткаенини кои истакнуваат модерна цветна шема. Стилски странични детали за детали за детали на секоја страна на багажникот и наредени надворешни страни и блок потпетици ја завршуваат висината на потпетицата : 1 1/2-инчи. Тип на пета : наредени. Висина на платформата : 1-инчен. Висина на вратилото : 5 инчи. Ширина на чевли : Среден. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : ткаенина. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Им се допаѓа и на купувачите..