• Ново
Чизми за глуждот Бела Вита Филис
zoom_in

Чизми за глуждот Бела Вита Филис

DEN 383.84

Износ
check Во продавницата.

Облеките за фустани се експертиза на Бела Вита и Филис не е исклучок. Петицата е доволно висока за да носи секој ден во неделата. Деталните споеви на горните и монохроматските материјали ја опаѓаат софистицираноста. Одлична буричка за пети е главен дел што треба да биде во сечија гардероба. Другата одлична работа во врска со овој бути е тоа што е без сезони и со тоа мислиме дека може да се носи во текот на целата година. 3,25 инчи потпетици за фустани. Модерен подигање на глуждот на пети. На тренд пета Ранд. Детални споеви на горниот дел. Подготвена влошка.

Им се допаѓа и на купувачите..