• Ново
Ournourneуни колекција женски милови посочени пети на пети на глуждот на глуждот
zoom_in

Ournourneуни колекција женски милови посочени пети на пети на глуждот на глуждот

DEN 560.00

Износ
check Во продавницата.

Колекцијата Mylow Busies By Journee може да се справи со скоро секоја пригода, од состаноци во канцеларијата до вашата следна вечер надвор. Овој флерт стил е изработен со вегански кожни горе и прицврстен со влез во внатрешен патент. Покриена блок -потпетица и удобна пена од 4 мм TRU ™ стапало го комплетираат овој суштински пад. Во колекцијата Journee, нашите чизми ќе ви го дадат тој удобен, но стилски изглед, совршен за кога сте во канцеларија до забавна ноќ надвор со девојчињата. Висина на пета : 3-инчен. Тип на пета : Блок потпетица. Висина на платформата : рамен инч. Висина на вратилото : 4 1/2 инчи. Врвен обем : 10 инчи. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Внатре во поштенски патент. Стил на пети : зашилен. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Им се допаѓа и на купувачите..