• Ново
Lugzенски женски Хадсон, чипка за чипка за крзно од Fau Fur-Trim
zoom_in

Lugzенски женски Хадсон, чипка за чипка за крзно од Fau Fur-Trim

DEN 1.00

Износ
check Во продавницата.

Едноставно, чисто и класично. Затегнете го женскиот женски Хадсон Фукс Фукс Шест инч и го погоди. Безвременски стил со чисти линии, удобност во усогласеност, постепена јака од крзно од крзно и горниот дел што ја гушка стапалото за безбедно вклопување. Надворешната гума на лагер го зафаќа теренот за да ве одржи на вистинскиот стил во стил. Додадено амортизирање на табани за дополнителна удобност и поддршка. Конструиран со горниот материјал за дишење на платно. Гумена надворешна плоча. Вулканизирана конструкција. Подлога на јака за дополнителна удобност.

Им се допаѓа и на купувачите..