• Ново
Колекција на ournoureенски жени Baylor Baylor up redaced peel booties
zoom_in

Колекција на ournoureенски жени Baylor Baylor up redaced peel booties

DEN 1.33

Износ
check Во продавницата.

Покажете изгледот на трендот со измет со потпетици од баба од колекцијата ournouree. Горените на велур се издигнуваат над глуждовите и истакнуваат дизајн на предната чипка. Чунки наредени високи потпетици додаваат модерен стил за да го завршите изгледот. Во колекцијата Journee, нашите чизми ќе ви го дадат тој удобен, но стилски изглед, совршен за кога сте во канцеларија до забавна ноќ надвор со девојчињата. Висина на пета : 2 3/4-инчи. Тип на пета : наредени. Висина на платформата : 1/2-инчен. Висина на вратилото : 6 инчи. Врвен обем : 11 1/2 инчи. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : чипка. Стил на пети : круг. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : Фаукс велур. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да варираат малку по големина . чизми. Чизми на глуждот.

Им се допаѓа и на купувачите..