• Ново
Женски Чизми До Глужд Со Ниска Пета Леопард Печатење Женски Облечени Чевли Беж Големина 7.5
zoom_in

Женски Чизми До Глужд Со Ниска Пета Леопард Печатење Женски Облечени Чевли Беж Големина 7.5

DEN 591.84

Износ
check Во продавницата.

ХАОТАГОВИ Женски Чизми До Глужд Со Ниска Пета Леопард Печатење Женски Облечени Чевли Беж Големина 7,5 Карактеристики : Карактеристика убав дизајн на кружен прст,удобна пета овие пумпи совршено дизајнирани Со удобна постава, амортизирана подножје, надворешен ѓон отпорен на лизгање за стабилно и издолжување на нозете за елеганција Со секој чекор различни класични цврсти бои на располагање,И може да бидат облечени нагоре Или надолу Носете ги лежерно со фармерки, или облечете ги со здолништа и фустани за изглед ТОА ЌЕ ГИ СВРТИ главите! Тие се крајната гардероба од суштинско значење.Со чевлите, можете да ставите совршена завршница на секоја облека за секојдневна, забава, работа, состанок, свадба, шопинг, ноќен клуб, враќање дома или други специјални прилики пол : Женски Погодна Пригода : Лежерни Сцени : Отворено,Внатрешен Стил : Стил На Секојдневна Облека : Метод На Тркалезно Затворање : лизгање На горниот Материјал : Вештачки материјал За ѓон Од кожа : Гумен Пакет : 1 Пар Чевли (Не Вклучувајќи Кутија За Чевли) NOTE : 1.As Различни Компјутери Ги Прикажуваат Боите Поинаку, Бојата на Вистинската Ставка Може Малку да Се Разликува од Горенаведените Слики.2.Ознаката За Големина На чевлите Е Број На Кинеска Големина.3.Топол Потсетник : Различни Стилови На Чевли, Ве Молиме Изберете Ја Големината Според Типот На Стапалото чизмите до Глуждот за жени со мека влошка од латекс и мека постава можат да ги направат вашите стапала удобни. Десниот обем на отворање на горниот дел за овие ниски чизми подобро се вклопуваат околу глуждот за да се избегне триење. Чизми до глуждот со ниска пета со нелизгачки ѓон погоден за формален бизнис, секојдневен секојдневен, шопинг и така натаму. Стилски велур кожа ниски чизми со внатрешен патент работи покажува елегантно јасно. Може да одговара на сите видови облека во вашиот плакар, без разлика дали станува збор за слаби фармерки, супер шорцеви или фустани. Со него, ќе имате помалку грижи за совпаѓање. Женски Чизми На Дозвола. Женски Чизми На Продажба.

Им се допаѓа и на купувачите..