• Ново
Уникатни поволни цени за платформата со високи потпетици на женски чизми за пети на глуждот
zoom_in

Уникатни поволни цени за платформата со високи потпетици на женски чизми за пети на глуждот

DEN 1.00

Износ
check Во продавницата.

Овие чизми на платформи со високи потпетици на глуждот обезбедуваат удобно чувство на стапало, што ви овозможува веднаш да се за inубите во тоа. Направете смела изјава и стилизирајте ги со нашиот ефект на ромпер и мини здолниште. Забележете дека бојата може да варира малку според поставките на мониторот. Ве молиме, проверете ја табелата за мерење на големината пред да нарачате. Големина на табелата (во инчи) Големина на САД - Должина на стапалото - Висина на потпетицата6 - 9 - 3 7/87 - 9 3/8 3 7/87,5 - 9 1/2 - 3 7/88.5 - 9 7/8 - 3 7/89 10 - 3 7/810 10 3/8 - 3 7/8 Единствени поволни цени за платформата со високи потпетици на женски пети на пети на глуждот : Faux кожа; Аутсала : гума; Пета : Абс. Чизми на глуждот. Чунки високи потпетици. Тркалезна пети. Страничен патент. Висина на пета : 3 7/8 инчи. Чунки потпетици. Zip-up. Висина на вратилото : 2 3/4 инчи.

Им се допаѓа и на купувачите..