• Ново
Патување Колекција Жените Лола Се Повлече На Наредени Пета Чизми
zoom_in

Патување Колекција Жените Лола Се Повлече На Наредени Пета Чизми

DEN 0.67

Износ
check Во продавницата.

Зачекорете во Вашиот засекогаш плен Со Колекцијата лола бути По Патување. Оваа чизма лесно ќе стане омилена оваа година со својата класична потресена боја, опции со повеќе модели, прекрасна форма на прсти од бадем и длабоки исечоци Против. Овој разноврсен стил може да биде поврзан со сѐ во вашиот плакар. Во Колекцијата Патување, нашите чизми ќе ви го дадат тој удобен, но стилски изглед, совршен за кога сте во канцеларија до забавно ноќно излегување со девојките. Висина на петицата : 2 1/2-инчи. Тип На Пета : Наредени . Висина на платформата : 1/2-инчен. Висина на вратило : 3 1/2 инчи. Врвен Обем : 10 1/2 инчи. Ширина На Чевли : Средна. Тип на затворање : повлекување. Стил На Пети : Бадем. Поставата : Ткаенина. Горен Материјал : Вештачки Велур и Вештачка Кожа. Надворешен материјал : вештачки. Подножје : Поместена. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината. Чизми. Глуждот.

Им се допаѓа и на купувачите..