• Ново
Ракета куче Мила се лизга на бута на глуждот
zoom_in

Ракета куче Мила се лизга на бута на глуждот

DEN 1.33

Износ
check Во продавницата.

Лизгајте се на мила на глуждот од ракета куче. Овие чизми инспирирани од мото имаат детали за хардвер што додава допир на работ на вашиот изглед. 1 ”блок пета. Затворање на зип од страна. Бадем пети. Детали за хардвер со сребрен тон. Перничена влошка. Текстуриран ѓон. Синтетички горен/единствен; Текстилна обвивка. Увезени.

Им се допаѓа и на купувачите..