• Ново
Бринли Ко.
zoom_in

Бринли Ко.

DEN 2.67

Износ
check Во продавницата.

Толку симпатична и разноврсна, Bootie Bootie од Brinley Co. Оваа веганска кожа бута има квадратни пети и цвест на шик центар. Влез на мазен патент и поддршка од 4 мм удобна пена ™ insole го завршат стилот. Висина на пета : 3 1/2-инчен. Тип на пета : Блок потпетица. Висина на платформата : рамен инч. Висина на вратилото : 5 инчи. Врвен обем : 10 1/2 инчи. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Внатре во поштенски патент. Стил на пети : Плоштад. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Им се допаѓа и на купувачите..