• Ново
Ochotoros чипка на бујни потпетици женски lugn lug единствени чизми во сребро
zoom_in

Ochotoros чипка на бујни потпетици женски lugn lug единствени чизми во сребро

DEN 2.00

Износ
check Во продавницата.

Lace Up Chunky Hetel Platform Bootie е платформа за изјава Bootie со средно кревање на телето, lug инспириран ѓон, висока блок потпетица и чипка однапред. Патент ПУ горната, гумена надворешна плоча. 4,5 инчи потпетица, платформа од 0,75 инчи.

Им се допаѓа и на купувачите..