• Ново
Компанија за подигање на портланд Колорадо Колорадо 6 Патка подига
zoom_in

Компанија за подигање на портланд Колорадо Колорадо 6 Патка подига

DEN 0.33

Износ
check Во продавницата.

Компанијата за подигање на Портланд Вила Класик со ниска патка ќе ви помогне да се исушите од дождот. Овој стил на чипка, отпорен на вода со обликувана надворешна плоча, ќе ви биде пријатно цел ден. Компанија за подигање на Портланд, Колорадо 6 "Пак подигана боја : Коњак. Големина на чевли : 10.

Им се допаѓа и на купувачите..