• Ново
Collection Collection Collection jenicca tru Comfort Foam Extrage Bide Teal Soced Heel Bigh Bigh Coots
zoom_in

Collection Collection Collection jenicca tru Comfort Foam Extrage Bide Teal Soced Heel Bigh Bigh Coots

DEN 1.67

Износ
check Во продавницата.

Одете на смел и смел изглед оваа сезона со колекцијата Jenicca By Journee. Овој багажник со високи колена е детален со класично затворање на чипка и наредена блок-потпетица. Екстра-широко теле, мека веганска кожа и удобна пена од 4 мм Tru ™ honsole го завршуваат овој ретро изглед за удобно вклопување. Во колекцијата Journee, нашите стилови на подигање ќе ја имаат вашата облека да изгледа дури и подобро од порано. Тие ќе ви го дадат тој завршен допир што ќе ја има вашата облека да изгледа директно од списание. Висина на пета : 2 1/2-инчен. Тип на пета : наредени. Висина на платформата : 1/2-инчен. Висина на вратилото : 14 1/2 инчи. Обем на теле : 15 инчи. Врвен обем : 16 инчи. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Внатре во поштенски патент. Стил на пети : бадем. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да варираат малку по големина . чизми. Секојдневен.

Им се допаѓа и на купувачите..