• Ново
Девојчето на Јосмо, се лизга чевли за игра
zoom_in

Девојчето на Јосмо, се лизга чевли за игра

DEN 2.00

Износ
check Во продавницата.

Овие Girlосмо девојки, O-85991n, лизгање на чевли за игра се опремени за целодневно носење. Овие чевли се лизгаат на затворање и се увезуваат и рачно изработени. Сјај. Овие се карактеризираат со кожна кожа горната и се лизгаат на затворање во симпатичен дизајн кој оди заедно со сите облеки. Лизгање на затворање. Блескав дизајн. Дише.

Им се допаѓа и на купувачите..