• Ново
Брз Дамски Сс Врв
zoom_in

Брз Дамски Сс Врв

DEN 255.84

Износ
check Во продавницата.

Тврдокорен навивач како тебе сака да го претставува тимот во се што правиш. Без разлика дали сте на чело на играта или околу градот, овој врв од Странична Облека дефинитивно ќе покаже некој дух. Нивниот мек материјал ќе ви обезбеди да останете удобни во текот на секој потег што ќе го направите. Ова ќе биде одличен додаток на вашата гардероба. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Официјално лиценциран. Вратот на екипажот. Вратоврска-боја шема. Машинско перење, сува сува ниска. Краток ракав. Заоблени полите. Увезени. Ребро-плетени манжетни, јака и полите. Материјал : 100% Памук. Марка : Странична Облека. Графика за печатење на екранот.

Им се допаѓа и на купувачите..