• Ново
Огледало Компатибилен Со 2004-Chevrolet Колорадо Гмц Кањонот Десната Страна Патнички Сликарство Кул-Vue
zoom_in

Огледало Компатибилен Со 2004-Chevrolet Колорадо Гмц Кањонот Десната Страна Патнички Сликарство Кул-Vue

DEN 1.00

Износ
check Во продавницата.

СПЕЦИФИЧНОСТ НА ПРОИЗВОДОТ Автоматско Затемнување : Без Автоматско Затемнување Откривање На Слепи Точки : Без Функција На Слепа Точка Боја/Финиш : Тип На Преклопување На Боја : Рачно Преклопување Стакло Операција : Рачно Стакло Загреано : Не-Загреана Меморија Потсетиме : Без Меморијапроизвод Одговара : Вклучено Е Директно Вклопување На Светлината На Локва : Без Продадена Светлина На Локва : Се Продава поединечно препорачана Употреба : Ое Замена ОГЛЕДАЛАТА Се Вашите Најприфатливи Огледала За Замена На Ое И Тие Се Произведени Од Најквалитетни Материјали Отпорни На Корозија За Да Ги Издржат Сите Видови Временски Услови. Кул Вуе е специјализиран за производство на огледала за сите изработки и модели на возила; Нашите огледала минуваат низ ригорозни временски услови, замав и тестирање на вибрации за да бидете сигурни дека добивате огледала со највисок квалитет. Поддржан од 1-годишна ограничена Гаранција за Кул Вуе-Не можете да погрешите Со Огледалата На Кул Ву!Брановите линии на Огледалните Очила не треба да се користат за да се идентификуваат Загреаните Огледала бидејќи се повеќе и повеќе понови апликации повеќе не ставаат бранови линии на загреани огледала.Компатибилен со следниве возила : Локација : Патнички Страна година(и) Направи Модел Трим 2006-2012 Шевролет Колорадо ЛТ, СТ 2004-2005 Шевролет Колорадо Спорт, Спорт ЛС, З71, З71 ЛС, З85, З85 ЛС 2004, 2006-2008 Шевролет Колорадо ЛС 2004 Шевролет колорадо база 2006-2012 гмц кањон Слт, Ст 2004-2005 Гмц Кањон З71 ФЛОТА, з71 сл, з71 Сл, З85 Сл, З85 Сле 2004, 2006-2012 Гмц Кањон сле 2004, 2006-2008 Гмц Кањон Сл 2006 исузу И-280 база 2007-2008 Isuzu i-290 S 2007 Isuzu I-290 Ls 2006 ISUZU i-350 база 2007-2008 Isuzu I-370 LS Partslink Број : Gm1321381. ГМ1321286. Размена На Дел Број : 15246903. 25954869. ГМ1321286. ГМ1321381. Одговара Изберете : 2011-2012 ШЕВРОЛЕТ КОЛОРАДО ЛТ2004-2010 ШЕВРОЛЕТ КОЛОРАДО2011-2012 ГМЦ КАЊОН СЛЕ2004-2010 ГМЦ КАЊОН2006 ИСУЗУ и-2802007-2008 ИСУЗУ и-2902006 ИСУЗУ и-3502007-2008 isuzu i-370 и повеќе - додадете ГО ВАШЕТО ВОЗИЛО ВО НАШИОТ ДОДАТОК ЗА ВКЛОПУВАЊЕ ЗА ДА ПРОВЕРИТЕ.

Им се допаѓа и на купувачите..