• Ново
Џемпер Xmarks За Мало Девојче Момче Плетен Џемпер Тркалезен Врат Пуловер Со Долги Ракави Дуксер Зимски Топол Кабел Плетен Џемпер За Деца Момче Девојче 18M-7Y
zoom_in

Џемпер Xmarks За Мало Девојче Момче Плетен Џемпер Тркалезен Врат Пуловер Со Долги Ракави Дуксер Зимски Топол Кабел Плетен Џемпер

DEN 271.84

Износ
check Во продавницата.

Спецификации Сезона : Зимска Врвна Должина : Редовен Пол : Унисекс Применлива Возраст : 25-36 месеци Мало Дете, 4-7 години предучилишна чаршав : Нема применливи луѓе : тип На Јака За Деца : тип На ракав со тркалезен врат : Обичен Материјал : тип На Акрилна Шема : должина На Ракавот Со Цврста боја( см) : Целосен Стил : опис на обична Големина : големина нормална големина chart : Size-Bust-lengthSleeveAge90-78cm/30.71"36cm/14.17"26cm/10.24"18-24months10082cm/32.28"39cm/15.35" 27cm/10.63"3years11086cm/33.86"42cm/16.54"28cm/11.02"4years12090cm/35.43"45cm/17.72"29cm/11.42"5years13094cm/37.01"48cm/18.9"-30cm/11.81"6years14098cm/38.58"51cm/20.08"31cm/12.2"-7 годишниот пакет вклучува : 1 Парче Детски џемпер Забелешка : 1. Поради рачно мерење, ве молиме дозволете грешка од 1-2 см, ве молиме потврдете дека не ви пречи пред наддавањето.2. Поради разликите помеѓу различните монитори, сликата можеби не ја одразува реалноста. Материјал : плетена волнена ткаенина, се чувствува мека, удобна, еластична и пријателска за кожата. Унисекс новороденче плетен џемпер за лабава и топла пролет, aut и зима. Карактеристики : еднобојна, креп јака, лабава, еластична полите, дизајн со долги ракави, така што бебето воumn и зима да се заштити од студениот ветер, да се чувствува топло, супер модерно, може да се совпадне со мали панталони за нозе, слаби фармерки, фармерки, панталони со висок струк итн. Големина : погоден за момчиња и девојчиња од 18-24 месеци, 3 T, 4 T, 5 T, 6 T, 7 T. ве Молиме проверете ги деталите во описот на производот пред да го купите. Повод : совршен за родендени, крштевки за бебиња, секојдневно, спиење и игра, слободно време, облека на отворено, забави, патувања, фестивали, натпревари со сестри/браќа, Ноќта на Вештерките, Денот на Благодарноста, божиќ или фотосесија итн. Нега на облека : Рачно Перење Или Машинско Перење Со торба за перење, не избелувајте.

Им се допаѓа и на купувачите..