• Ново
Дирфоамс Женска Бенала Ширлинг Двојна Лента Слајд На Пила Надворешен Ѓон
zoom_in

Дирфоамс Женска Бенала Ширлинг Двојна Лента Слајд На Пила Надворешен Ѓон

DEN 351.84

Износ
check Во продавницата.

Преиспитајте го начинот на кој се релаксирате со нашите Слајдови На Бенала Покрај Огнот! Плутаните подножја им помагаат на вашите стапала да останат ладни и пријатни без разлика на времето, додека природните својства за регулирање на температурата и отстранување на влага ве одржуваат подеднакво удобни и суви. Најдобро од с, пар докажани внатрешни/надворешни ѓонови обезбедува сигурна поддршка без разлика каде ве носи денот! Оган од Драги Пени.

Им се допаѓа и на купувачите..