• Ново
Капути за Дожд За Жени, Женска Јакна За Дожд Со Цврста Боја На Отворено Водоотпорен Ветроупорен Долг Капут
zoom_in

Капути за Дожд За Жени, Женска Јакна За Дожд Со Цврста Боја На Отворено Водоотпорен Ветроупорен Долг Капут

DEN 2.00

Износ
check Во продавницата.

Женската колекција ПОРОПЛ вклучува јакни, маици, кошули, блузи и џемпери, вклучувајќи опции со плус големина. Изработен од удобни ткаенини, стилот на оваа јакна го прави совршен за поладните месеци и лесно може да се слои преку вашите омилени врвови и маици за лежерен, секојдневен изглед. Работи одлично за многу прилики, како што се семејни активности, шетање со кучето, прошетка, посета на паркот и многу повеќе. Достапно е и во различни модели, со класични стилови кои одговараат на вашиот сопствен плакар. Стиловите се како што следува : . Зимски Палта За Жени,Дождовни Палта За Жени ,renchови За Жени,Кошули За Жени,Палта За Жени,Жени Од Улична Облека,Кардиган За Жени,Јакни И Палта За Девојки,Блејзер Јакни За Жени,Јакни За Дожд За Жени Водоотпорни,Јакна Од Јакна Жени,Жан Јакна Жени,Јакни За Жени,Тексас Јакна За Жени,Кожна Јакна Жени,Кардиган За Жени Лесни,долги Кардигани За Жени,Кардигански Џемпери За Жени Итн. ПОРОПЛ Дожд Палта За Жени, Женски Солидна Боја Дожд Јакна Отворен Качулка Водоотпорен Ветроупорен Долг капут. Големина Табела : Големина : И Големина : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 100см/39.37" Рамо : 41см/16.14" Ракав : 61см/24.02" Должина : 84см/33.07"Големина : М Големина : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 105см/41.34" Рамо : 42см/16.54" ракав : 62см/24.41" ДОЛЖИНА : 85СМ/33.46"големина : л големина : л голем сад : 8 велика британија : 12 еу : 38 биста : 110СМ/43.31" рамо : 43см/16.93" ракав : 63см/24.80" ДОЛЖИНА : 86СМ/33.86"големина : xl големина : х-големи Сад : 10 велика британија : 14 еу : 40 Биста : 115cm/45.28" РАМО : 44cm/17.32" ракав : 64cm/25.20" должина : 87cm/34.25"големина : xxl големина : xx-големи сад : 12 велика британија : 16 еу : 42 Биста : 120cm/47.24" рамо : 45cm/17.72" ракав : 65cm/25.59" должина : 88см/34.65"ГОЛЕМИНА : ХХХЛ големина : 3х-големи сад : 14 велика британија : 18 еу : 44 биста : 125см/49.21" Рамо : 46см/18.11" ракав : 66см/25.98" Должина : 89см/35.04".

Им се допаѓа и на купувачите..