• Ново
Класичен Гроздобер Патриша Ориентален Преоптоварен Тепих, Црно Сребро, 6' 6 ' Круг
zoom_in

Класичен Гроздобер Патриша Ориентален Преоптоварен Тепих, Црно Сребро, 6' 6 ' Круг

DEN 1183.84

Износ
check Во продавницата.

Килимот има приближна дебелина од 0,35 инчи. Од посакувани свежи и трендовски дизајни до безвременски парчиња со квалитет на наследство, изразувањето на вашиот уникатен личен стил никогаш не било полесно.

Им се допаѓа и на купувачите..