• Ново
Најдобрите Злато 14к Жолто Злато Полиран, Сатен И Дијамант Сече Обетки Обрач
zoom_in

Најдобрите Злато 14к Жолто Злато Полиран, Сатен И Дијамант Сече Обетки Обрач

DEN 3520.00

Износ
check Во продавницата.

14к Полирани, сатенски И дијамантски исечени Обетки Со Обрач Должина : 22 Ммматеријал : Примарна Чистота : 14кфиниш : Полиран Должина На Предметот : 22 мм материјал : Примарен : Златна Ширина на Предметот : 4 Ммпроизвод Тип : Накит Тип На Накит : Обеткипродадени По Единица : Пар Пол : женска текстура : Дијамант-сечен материјал : примарна Боја : затворање Со Жолта Облека : Тип На Жица И Спојка : Стил На Обрач : ракчиња / креолекомуницираните предмети Не Можат Да Се Вратат 14 каратно жолто злато, полиран, Сатен, Дијамант - Сече, Жица и спојка.

Им се допаѓа и на купувачите..