• Ново
Бабимов Премиум Нега, Аудио Бебе Монитор
zoom_in

Бабимов Премиум Нега, Аудио Бебе Монитор

DEN 687.84

Износ
check Во продавницата.

Сојузот На Високотехнолошки дизајн и концентрација на технологија, за Ултра-интуитивен Монитор За Бебиња! Со својот рафиниран стил и неговата моќ, Премиум Грижата е еден од омилените Бебешки Монитор на родителите ширум светот. Нашиот секојдневен живот е преплавен со безжични системи и децата се најчувствителни на електромагнетни бранови. Тогаш Бабимов зазема став и одлучи да биде претпазлив, нудејќи ви широк спектар На Бебешки Монитори со ниска емисија. Премиум Грижата има опсег од 3300 стапки и вокс функција : гласовно активиран. Исто така, има функција за ноќно осветлување на бебето?с предавател. Многу комплетна и двете единици имаат функција за токи-токи и лцд-екран што означува бебе?собна температура и ниска батерија. Вашата Премиум Грижа може да работи со 2 предаватели што го прави одличен уред за грижа за 2 бебиња. Родителите водени иновации Од 1997 Година, Бабимов повторно го измислува секојдневниот живот на родителите преку обезбедување сигурни, високо дизајнирани и технолошки напредни производи управувани од родителот?и влез : фокус група со мајки, средба со комитет на експерти и денови за набљудување во нашата Сопствена Гаранција За Живот Во градинка : Довербата е од суштинско значење кога станува збор за опремата за бебиња, А Бабимов е посветен да понуди безбедни и висококвалитетни производи и нуди доживотна гаранција за сите свои производи. Види или веб-сајт за повеќе детали бебе монитор Babymoov Премиум Грижа Дигитални Зелено-Црно-Бело.

Им се допаѓа и на купувачите..