• Ново
Био Памук Филтер Мат Аквариум Резервоар За Риби Езерце Дебела Филтрација Сунѓер Рампа Аквариум Додатоци Вести црна 50*50*
zoom_in

Био Памук Филтер Мат Аквариум Резервоар За Риби Езерце Дебела Филтрација Сунѓер Рампа Аквариум Додатоци Вести црна 50*50*

DEN 319.84

Износ
check Во продавницата.

Оваа био сунѓерска подлога е совршена алатка за распаѓање на остатоците од храна и изметот од риба.Резервоарот за свежа вода или резервоарот за морска вода можат да го користат,средната густина го олеснува блокирањето на протокот на вода.Можете да го користите за да ја подобрите состојбата на водата во резервоарот за риби, може да ја намали зелената боја algae.It има подобар ефект на филтрирање, изработен од нетоксичен и здрав материјал,нема да предизвика никаква штета на рибата.Оваа сунѓерска подлога за аквариум може лесно да се измие,таа е анти-деформирана и може да се користи повеќекратно.Материјал : Био памук.Боја : Црна,.Големина : 50*50*2см, 50*50*4см, 50*12*2см.Може да има малку нарушувања на бојата поради различните резолуции на компјутерот.Може да има мали грешки поради различното мерење на рацете.1* Филтер памук. Оваа био сунѓерска подлога може да се користи за разградување на штетниот материјал и остатоците од храна. Совршено одговара за резервоар за свежа вода или резервоар за морска вода, нема да го блокира протокот на вода. Можете да го користите за да ја подобрите состојбата на водата во резервоарот за риби за да ја направите рибата не е лесно да се разболи. Оваа фитер рампа е изработена од здрав материјал,таа е нетоксична и безбедна за употреба. Оваа сунѓерска подлога за аквариум е издржлива за употреба,не е лесна за деформација, лесно можете да ја измиете и повторно да ја користите.

Им се допаѓа и на купувачите..