• Ново
Лиакови Новороденче Момчиња Девојчиња Летна Облека Ребрести Маици Со Кратки Ракави Шорцеви Со Врвки Спортски Тимови
zoom_in

Лиакови Новороденче Момчиња Девојчиња Летна Облека Ребрести Маици Со Кратки Ракави Шорцеви Со Врвки Спортски Тимови

DEN 0.67

Износ
check Во продавницата.

Бебе Девојки Момчиња Летна Облека Еднобојна Маица Со Кратки Ракави Со Кратки Ракави Со Вратот И Обичен Комплет Шорцеви со Врвки. Карактеристики. Солидна Боја В-вратот Маица со кратки ракави со обични шорцеви со врвки за влечење за да го направите вашето дете послатко. Погоден за секојдневна секојдневна облека на децата, игра на отворено, празници, роденденски забави и семејни собири. Големина (см)/(инч)tttttttttttttttt t. 0-3 Месеци Ttops Должина : t30t/t11. 81 t Bust : t50t/t19. 69 Tshors Должина : t19t/t7. 48 пресврт : t36t/t14. 17 . 3-6 МесециTtops Должина : t32t/t12. 60 t Bust : t52t/t20. 47 Tshors Должина : t20t/t7. 87 пресврт : t38t/t14. 96 . 6-12 МесециTtops Должина : t34t/t13. 39 t Bust : t54t/t21. 26 Tshors Должина : t21t/t8. 27 пресврт : t40t/t15. 75 . 12-18 МесециTtops Должина : t36t/t14. 17 t Bust : t56t/t22. 05 Tshors Должина : t22t/t8. 66 пресврт : t42t/t16. 54 . Спецификација. Материјал : Памук . Стил : Секојдневен. Пол : Девојки Момчиња. Сезона : Лето. Количина : 2 парчиња . Тип На Шема : Цврста Боја . Прилики : Секојдневно. Вратот : V-вратот. Пакет Вклучувајќи : . 1* Врвови. 1* Шорцеви . Забелешка : . Може да има отстапување од 1-2 см во различни големини, локации и истегнување на ткаенини. Табелата со големини е само за повикување; може да има мала разлика со она што ќе го добиете. Бојата може да биде посветла или потемна поради различниот приказ на КОМПЈУТЕРОТ. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Удобни Материјали : Блузи И шорцеви За Бебиња костумите се направени од памук, меки и дишат, а бебето се чувствува удобно кога спие или игра. Големина и Боја : 0-3 Месеци, 3-6 Месеци, 6-12 Месеци, 12-18 Месеци, ве молиме изберете ја најсоодветната големина според деталниот опис на големината. Боја : камила, небесно сина, розова. Совршен Подарок : бебешка летна секојдневна облека е идеален подарок за деца на родендени, Божиќ и Ден На Децата, погоден за вашите мали деца, девојчиња и момчиња. Многу Прилики : костумите За бебешки летни Маици се многу погодни за детска секојдневна секојдневна облека, игра на отворено, празници, роденденски забави, семејни собири. Симпатичен Дизајн : Врвови Со Маици Со кратки ракави Со кратки ракави Со Еднобојни врвки за влечење за да го направите вашето дете послатко.

Им се допаѓа и на купувачите..