• Ново
Џиахе Покритие За Samsung Galaxy S Ултра Синтетичка Кожа Случај, Книга Преклопен Флип Случај Со Kickstand Кредитна Картичка Слот Магнетно Затворање Заштитен Капак За Galaxy S Улт?
zoom_in

Џиахе Покритие За Samsung Galaxy S Ултра Синтетичка Кожа Случај, Книга Преклопен Флип Случај Со Kickstand Кредитна Картичка

DEN 174.08

Износ
check Во продавницата.

Посебно внимание! Само одговара На Samsung Galaxy S23 Ултра, ве Молиме потврдете го моделот на вашиот телефон.Изработени од одлична издржлива, флексибилна стп кожа, тенка и мала тежина, мекото чувство на допир и куќиштето нема да се деформираат, нуди максимална заштита и дополнителна издржливост.Ултра фолио куќиштето Галакси С23 е да го минимизирате најголемиот паричник и да го заштитите вашиот телефон. Се одликува со 2 слотови за картички и страничен џеб што ќе ви помогне да чувате ЛИЧНА карта, возачка дозвола, кредитни картички и готовина. Функцијата за стоење ќе ви донесе поголема погодност за гледање филм со агли на повеќе гледање.Лесен пристап до сите копчиња, камера, звучник и конектор без отстранување на куќиштето. Носете-целиот дизајн е погоден за секојдневниот живот и службено патување . 1 x Samsung Galaxy S23 Ултра Случај Покритие (Телефонот Не е вклучен) стп Кожа фолио флип случај За Samsung Galaxy S23 Ултра. Оваа кутија за паричник е прецизна изработена од Висококвалитетна стп кожа+ТПУ. Паметниот Дизајн ви овозможува лесно да го превртите внатрешниот држач за да пристапите до сите ваши картички погодно. Вградена Функција За Штанд. Магнетното затворање ги одржува сите ваши скапоцености на место уредно и безбедно, заштитувајќи ги од прашина, нечистотија и гребнатини.

Им се допаѓа и на купувачите..