• Ново
Пакет од 1, Среден 8 6 1 4 Балтички Бреза Иверица Воз Дрво Исечоци За Уметност И Занает Проект, Направени ВО САД
zoom_in

Пакет од 1, Среден 8 6 1 4 Балтички Бреза Иверица Воз Дрво Исечоци За Уметност И Занает Проект, Направени ВО САД

DEN 175.84

Износ
check Во продавницата.

Пакет од 1, Среден 8" Х 6" Х 1/4 " Балтички Бреза Иверица Воз Дрво Исечоци За Уметност И Занает Проект, Направени Во САД сите на бродот! Исечениот дрвен воз е одличен за секој креативен проект или како забавна декорација. Исечениот дрвен воз е подготвен да наслика за вашиот следен занаетчиски проект. Рабовите ќе бидат кафеави (ласерските парчиња со светлина), а горниот и долниот дел може да имаат промена на бојата на чадот на површината. Облиците се дизајнирани да бидат обоени, но чадот нема да влијае на адхезијата на бојата. Лесно брусење ќе ја отстрани промената на бојата доколку е потребно. Гордо направени во САД!.

Им се допаѓа и на купувачите..