• Ново
Маса Месење Силиконски Рампа Скара Мат Торта Фондан Скала Тесто Печење Тркалање Кујна,Јадење И Бар
zoom_in

Маса Месење Силиконски Рампа Скара Мат Торта Фондан Скала Тесто Печење Тркалање Кујна,Јадење И Бар

DEN 2.33

Износ
check Во продавницата.

1 x Силиконски Тркалачки Фондан мат (50x 40cm )Се Користи во рерна, микробранова печка или фрижидер, итн. Присилна функција за адсорпција Погоден За мала торта, желе, леб, завеса,пица итн.Неотровен и без чуден мирис, мек силиконски материјал, така што заштеда на простор. Може да се повтори употреба, нов изглед, текстура мека, лесно ослободување, нелеплива површина, практично чистење. Материјал : Силиконска Големина : 20,0 x 15,8 инчи/50x 40cm Земете екстремни температури од -40 € до 220 que ние не нудиме избор на боја и стил,ние ќе го испратиме производот по случаен избор, се надевам дека ќе можете да разберете 1 X Силиконски Тркалачки Фондан мат (50x 40cm). Неотровен И Без Чуден Мирис, мек Силиконски Материјал, Така што Заштеда на Простор. Може Да Се Повтори Употреба, Нов Изглед, Текстура Мека, Лесно Ослободување, Нелеплива Површина, Практично Чистење. Материјал : Силиконска Големина : 20,0 X 15,8 Инчи/50x 40cm Земете Екстремни Температури од -40 Q до 220 qu. Се Користи Во Рерна, Микробранова Печка Или Фрижидер, Итн. Присилна Функција За Адсорпција Погоден За Мала Торта, Желе, Леб, Завеса,пица Итн. Ние не Нудиме Избор На Боја и Стил,Ние Ќе Го Испратиме Производот По Случаен Избор, се надевам дека Можете Да Разберете.

Им се допаѓа и на купувачите..