• Ново
Длабоко Чудо Жени Ребрести Култура Врвот V-Вратот Полица Градник Ками Без Ракави Цевка Врвот Шпагети Ремен Резервоарот Врвот Поместена Камизола Елек Врвови М
zoom_in

Длабоко Чудо Жени Ребрести Култура Врвот V-Вратот Полица Градник Ками Без Ракави Цевка Врвот Шпагети Ремен Резервоарот Врвот

DEN 2.33

Износ
check Во продавницата.

Спецификации : . Тип На Ткаенина : Широка Ткаенина. Тип На Врвови : Камис. Должина На Облека : Кратка. Материјал : памук. Стил : Висока Улица. Возраст : Возраст Од 18-35 Години. Тип На Ставка : Врвови. Пол : ЖЕНИ. Боја : 5 бои за избор. Големина Шема : . ГолеминаБиста -Должина ПолитеЧаша - - - - - - Телесна Тежина. С 72-84см(28.35-33.07")-36.5 см(14,37") - - - - - 60см(23.62")-А/Б40-47 КИЛОГРАМИ . М 76-88см(29.92-34.65")-38.5 см (15,16") - - - - 64см(25.20")-А/Б47-55 КГ . Л 80-92см(31.50-36.22")-40.5 см(15,94") - - - - - 68см(26.77")-Б / Ц55-60 КИЛОГРАМИ . XL 84-96cm(33.07-37.80")-42.5 см (16,73")-72см(28.35")-Б / Ц60-65 КИЛОГРАМИ. Спакувани : . 1* резервоарот врвот. Забелешка : . 1.Овој производ се зема во натура, големината овозможува грешка од 1-2 см, ве молиме преовладувајте во натура, умот внимателно застрелан. 2.Поради различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската боја можеби е малку поинаква од бојата на сликата. Резервоарот ками со вграден градник кој има висококвалитетна мека ткаенина, плус големина ками ви носи поголема удобност и удобност. Камизолата за градник на полица може да ја носи сама за вежбање во затворен простор, или како долна кошула за спиење без ракави.Постојат различни бои за да изберете. Камизолата со градник за полици за жени може да ја носат како резервоар за вежбање, може да носат и долна облека, кошули за спиење и секојдневна облека. Основни едноставни врвови на резервоарот ками, може да се слоевит под блејзери, кардиган или кимоно во fall/зима или да се носат како елек со фармерки, шорцеви или здолништа во топло време. Женската камизола со вграден градник за полица обезбедува двојна сигурна и лесна поддршка.

Им се допаѓа и на купувачите..