• Ново
Womenуалај Женски Ремен За Глуждот Сандали Флип Апостолки Против Лизгање Т-ремен Лак Поддршка Станови Сандали
zoom_in

Womenуалај Женски Ремен За Глуждот Сандали Флип Апостолки Против Лизгање Т-ремен Лак Поддршка Станови Сандали

DEN 1264.00

Износ
check Во продавницата.

Опис : Ортопедски Сандали Пол : Жена, Жени, Дама, Дами, Женски Стил : Флип Флоп Сандали, Летни Сандали, Клин Сандали, Танга Сандалисортотични Сандали Тип На Шема : Сандали За Поддршка На Цврста Боја : Бронза, Кафеава, Бела, Црвена, Сина, Серпентина, Златна, Црна (По Избор)Танга Големина : САД 5, САД 5.5, САД 6, САД 7, САД 7.5, Сад 8.5, Сад 9, Сад 9.5, Сад 10 (Следете Ја Табелата Со Големини За Да Изберете Ве Молиме)Флип Апостолки Горен Материјал : Вештачки Материјал За Пуутсол : Tprflats Сандали Тип На Пета : Рамно Прицврстување : Тип На Кофа : Отворена Висина На Цевката : Ниска Топсезона : Лето Прилики : Секојдневно, Патување, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, ФИЛМОВИ, ШОПИНГ, ОДМОР, ДНЕВНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : 1. Жените флип флоп сандали со мек материјал : удобна влошка и нелизгачки надворешен ѓон, тока за ремен за глуждот за лесно вклучување/исклучување. Мек стп горен, мек на допир.2. Уникатниот дизајн на т-ременот и клиновиот ѓон ви носи поддршка за стабилност, удобна за носење, не уморна од долго стоење.3. Класичен Моден Стил : Стилските клинови сандали ги фаворизираат девојките и дамите. Тоа може да се носат заедно со вашите пријатели, уживајте во вашето лето.4. Овие ретро сандали може да се користат за секој обичен состанок, шопинг, работа, плажа, одмор, возење, пешачење и така натаму.Содржина на пакетот : 1 Пар Летни Сандали (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-2мм се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Материјал : СТП+ТПР. Прилагодливи Ремени за Глуждот : Прилагодливи ремени за тока што лесно се ставаат/исклучуваат. Дизајн За Поддршка на лакот : контурното подножје на ортопедската сандала одговара на лакот за супериорна удобност, поддршка и апсорпција на удари, намалувајќи ја болката во стапалото и правејќи го идеален за плантарен фасцитис. Флип-флоп Сандали : Кога ќе ги облечете овие лесни сандали, вашите есенски облеки се опуштени и удобни. Сандалите се дизајнирани со подножје за поддршка на лак и ремен што не се лизга за да обезбедат максимална поддршка и удобност. Од фармерки до шорцеви, фустани и здолништа од која било должина,сандалите за поддршка на лакот се сигурен начин да ја надополните секоја облека и беспрекорно да одите од бранч на прошетка на плажа.

Им се допаѓа и на купувачите..