• Ново
Ел Мексикано, зачинување на Карне Асада, Оз
zoom_in

Ел Мексикано, зачинување на Карне Асада, Оз

DEN 181.44

Износ
check Во продавницата.

Ако никогаш не сте го пробале ова порано и ви се допаѓа Carne Asada Tacos и Burritos, ние многу предлагаме да го купите овој прекрасен производ денес и да ви го испратите со брза испорака од 2-3 дена со приоритетна пошта на USPS. Брендот Ел Мексиконо Карн Асада Топло зачинување за месо посипете од двете страни на тенка парче или стек од здолниште. Маринирајте во мешавина од пиво, сок од вар, исечен кромид и цилантро. Скарајте над отворен оган сервирајте со тортили и уживајте во зачинување на говедско месо, Карне Асада.

Им се допаѓа и на купувачите..