• Ново
Мебел на Америка myles i Преоден кревет со кафеава цреша, полн
zoom_in

Мебел на Америка myles i Преоден кревет со кафеава цреша, полн

DEN 2975.84

Износ
check Во продавницата.

Чист и елегантен, преодниот кревет на Myles има линеарни структурирани дизајни за вашиот кревет со целосна големина. Темна, богата кафеава боја за луксузен и софистициран изглед. Безвременски дизајн кој без напор ќе ја надополни секоја просторија. Поддржано на цврсти дрвени затегнати нозе, креветот има поедноставен, но грандиозен плоча како суптилен акцент. Не можете да тргнете наопаку со креветот на Милес! Едноставна табла за дрво панел. Подножје со низок профил за современ привлечност. Чисти линеарни структурирани линии. Топлата цреша завршува создава луксузен изглед. 80,5 "L x 60,5" W x 52 "H. Потребно е склопување.

Им се допаѓа и на купувачите..