• Ново
Бесплатна жица со лесна големина 2-лесна лесна со панел за дишење brarq6951w
zoom_in

Бесплатна жица со лесна големина 2-лесна лесна со панел за дишење brarq6951w

DEN 3.00

Износ
check Во продавницата.

Секогаш ќе добиете соодветно вклопување во оваа блажена придобивка од женскиот градник на Ворнер, благодарение на табелата со лесна големина ™ што го прави привремено да пронајдете што работи за вас. Панели за бесплатен дизајн и дишење на жица го прават беспрекорен стил крајната опција за целодневна удобност. Табелата со лесна големина ™ го прави привремено да се најде вистинското вклопување. Големината е едноставна од xs до 2xl. Wirefree 2-Ply Беспрекорни панели за дишење. Широкиот дно нема да ископа. Удобни ленти за прилагодување на предните прилагодувања. Секоја мазна поддршка. Безжична удобност. Содржина на ткаенина-91% најлон, 9% спандекс. Повеќе стил, поодржлив. Оваа ставка исполнува еден или повеќе од нашите одржливо изработени стандарди. Посетете ја нашата продавница за одржлив стил за да дознаете повеќе : https : //www./cp/sustable-style-shop/7552000.

Им се допаѓа и на купувачите..