• Ново
Дуксер со попуст За Жени Крпеница Во Боја Секојдневен Џеб Дуксери Со Врвки Пуловер Елка Снегулка Графичко Писмо Печатење Кошули Со Долги Ракави Паѓаат Врвови Црни
zoom_in

Дуксер со попуст За Жени Крпеница Во Боја Секојдневен Џеб Дуксери Со Врвки Пуловер Елка Снегулка Графичко Писмо Печатење Кошули

DEN 271.84

Износ
check Во продавницата.

Добредојдовте Во ПРОДАВНИЦАТА ЈСГЕК Ви Посакувам пријатно шопинг искуство ВО ЈСГЕК ЈСГЕК е посветена на обезбедување женска облека и додатоци. Ве молиме побарајте JSGEK +Жени+ Подароци/Блузи/ Маици/Фустан/Дуксери/Дуксери/Кардиган/Резервоар / Панталони/Палта/Јакни, или кликнете на името НА брендот JSGEK на насловот За да најдете повеќе изненадувања Без разлика дали е пред или по купувањето, доколку имате какви било прашања, слободно контактирајте го тимот НА услугата JSGEK, ние ќе го решиме за вас. Табела со големини (1 инч=2,54 см) : Ве Молиме Дозволете 0,5 - 1 Инч Се Разликува поради Рачно Мерење, Благодарам! Прашање за големина : П : јас обично носам средна големина и малку се грижам за sie, која големина треба да ја нарачам? А : Ние Сме Азиски Големина, работи помал од нас големина, па јас ќе ви предложи да изберете една големина или две големина поголема од вообичаената големина ќе биде порелаксирано и поудобно. Карактеристика на материјалот, Нашиот дуксер/качулка /пуловер т изработен со мека и дише ткаенина, ултра пријатна И симпатична за носење, материјалот е густ и удобен, овие преголеми дуксери ви даваат удобно чувство, ве загреваат во fall и зима.карактеристики Пуловер дуксер/долг ракав /краток ракав жени со патент дуксери/туника дуксери/зимска облека/зимска мода/зимска облека/еднобојна/ревер/јака со врвка/дуксер со целосен патент/џебови од кенгур/паднато рамо/ребрести раб и манжетни/лабаво вклопување/ качулка со плус големина /1/4 пуловер со патент/основни и модерни Врвови за надворешна Облека, Мора да имате женски врвови во вашата гардероба. Повод : Погоден за пролет, лето, aut или зима, забава, одмор, дневно, улица, шопинг, на отворено, патување, одмор, запознавање, работа или дома. €Дизајн}Шик јака со прилагодлива врвка за влечење може подобро Да го Одржува Вратот Топол, дизајнот на патент со Патент комплетира помодерен изглед. Овој обичен пуловер дуксер е идеален избор во вашата есенска зимска гардероба доволно Долго за да го покрие дното, совршено е да го извлечете тонот за да одговара на вашите омилени фармерки или хеланки.①Прилика. трендовските дуксери за жени се совршени за трчање, играње топка, танцување, возење велосипед, играње топка, пешачење, пешачење, вежбање, дома, секојдневно носење, патување, за fall и зима. Најдобар подарок за себе и за пријателите! Перете ги рацете со ладна вода или нежно исчистете ги со машина. Закачете се да се исуши. Детска Облека Се Занимава. Дозвола За Облека За Девојки. Големи Девојки Облека Заштеди. Големи Девојки Облека Продавница Сите.

Им се допаѓа и на купувачите..